КОНТАКТИ


Єрмолова Наталія
Україна, м. Ірпінь 
Тел:  +38(068) 691-01-33

E-mail: drx-@ukr.net

На цей час вільних кошенят в Питомнику немає.

 

Наступні кошенята плануються на Травень

♥Кошенята від пари: Adeliya и Hamer♥

Д\н: 11.02.2021

У Shanel і Hamera народилися кошенята
Д\н:19.04.2021
3 хлопчика і 1 дівчинка

Плани на народження наступних Кошенят

 

В кінці червня від пари:

♥Uslada и Hamer♥

 

На початку липня від пари:

♥Sonya и Hamer♥

 

 

У Alisa і Hamera народилися кошенята
Д\н:19.04.2021
2 хлопчика і 1 дівчинка

♥Кошенята від пари: Kasablanka и Hamer♥

Д\н: 25.03.2021 

♥ У Faina і Hamera народилися кошенята ♥
Д \н: 06.05.2021
  2 хлопчика і 1 дівчинка

 

Умови продажу кошенят

 

Вартість кожного кошеня індивідуальна і залежить від породних якостей, забарвлення і статі кошеня. 

По мірі зростання і розвитку кошенят ціна на них може змінюватися як у бік збільшеня, так і в бік зменшення. Якщо кошеня зарезервований, ціна на нього вже змінюватися не буде. Зарезервувати вподобаного кошеня можна у віці від 1,5 місяців. Для цього вноситься аванс в розмірі 30% від вартості кошеня. Якщо ви передумаєте надалі купувати даного кошеня, то аванс не повертається. Питомник залишає за собою право в будь-який момент відмовити вам у продажу кошеня. Якщо за кошеня вже внесений аванс, то він повертається вам в повному розмірі. Причиною відмови продати вам кошеня може послужити: племінна цінність для питомника, невідповідність спочатку заявленому класу, хвороба, виявлення прихованого дефекту або спадкового захворювання і т.д. Доставка кошенят здійснюється в будь-яку країну, за рахунок покупця.

Кошенята можуть покинути наш питомник у віці не молодше 3,5 місяців. Тільки до цього віку кошенята можуть бути вакциновані і повністю пристосовані до самостійного життя без кішки-матері, соціально адаптовані, привчені до лотка і кігтідралки. Саме у віці 3,5 місяців кошеня переїжджає в будинок покупця в Україні. Кошенята, що продаються в інші країни, залишають наш питомник у віці не молодше 4-5 місяців. Це необхідно, щоб кошеня досить зміцнів для далекого переїзду, а також для закінчення термінів поствакцинальних карантинів. Оплата повної вартості кошеня і вартості доставки проводиться перед відправкою покупцю. До кожного кошеняти додається ветеринарний паспорт з вказаними вакцинами. Якщо кошеня купують для розведення то видається ще і родовід.


Придбавши у нас кошеня ви завжди можете розраховувати на довічну консультацію і підтримку в будь-яких питаннях пов'язаних з нашим вихованцем.