КОНТАКТИ


Єрмолова Наталія
Україна, м. Ірпінь 
Тел:  +38(068) 691-01-33

E-mail: drx-@ukr.net

Умови продажу кошенят

 

У міру зростання і розвитку кошенят ціна на них може змінюватися як у бік збільшена, так і в бік зменшення. Якщо кошеня зарезервований, ціна на нього вже мінятися не буде. Зарезервувати вподобаного кошеня можна у віці від 1,5 місяця. Для цього вноситься аванс в розмірі 30% від вартості кошеня. Якщо ви передумаєте надалі купувати даного кошеня, то аванс; не повертається. Розплідник залишає за собою право в будь-який момент відмовити у продажу кошеня. Якщо за кошеня вже внесений аванс, то він повертається вам в повному розмірі. Причиною відмови продати вам кошеня може послужити: племінна цінність для розплідника, невідповідність спочатку заявленому класу, хвороба, виявлення прихованого дефекту або спадкового захворювання і т.д. Доставка кошенят здійснюється в будь-яку країну, за рахунок покупця.

Кошенята можуть покинути наш розплідник у віці не молодше 3,5 місяця. Тільки до цього часу кошенята можуть бути вакциновані і повністю пристосовані до самостійного життя без кішки-матері, соціально адаптовані, привчені до лотка і когтеточке. Саме у віці 3,5 місяця кошеня може переїхати в будинок покупця в Україні. Кошенята, які продаються в інші країни, залишають наш розплідник у віці не молодше 4-5 місяців. Це необхідно, щоб кошеня досить зміцнів для далекого переїзду, а також для закінчення термінів поствакцинальних карантинів. Оплата повної вартості кошеня і вартості доставки оплачується за два тижні до відправки покупцеві. До кожного кошеняті додається ветеринарний паспорт із зазначеними вакцинами і чіпом. Якщо кошеня проданий під розведення, то ще й родовід.

 

 

Купуючи у нас кошеня, ви завжди можете розраховувати на довічну консультацію і підтримку в будь-яких питаннях, пов'язаних з нашим вихованцем.